Lync_1Нова програма Lync – це наша найсміливіша та найкраща версія Lync, яка має інновації в усіх напрямках. Програма Lync завжди полегшувала спілкування для людей незалежно від місця, у якому вони перебувають, але ми робимо її навіть кращою, додаючи до неї нові та покращені функції:

  • Зв’язок із зовнішнім світом: Федерація Lync безпечно надає об’єднані комунікації через Інтернет клієнтам, постачальникам і партнерам, які користуються Lync або Skype.
  • Залишайтеся на зв’язку в будь-якому місці:Програма Lync дає змогу користувачам безпечно спілкуватися з будь-якого місця, де є підключення до мережі, і автоматично адаптується до умов мережі.
  • Користуйтеся будь-яким пристроєм, який вам подобається: Програма Lync полегшує спілкування, надаючи єдиний і знайомий інтерфейс, доступний на ПК з ОС Windows, Windows Phone, iOS, комп’ютерах Mac і смартфонах під керуванням ОС Android. Нова імерсивна програма Lync для Windows 8 і Windows RT пропонує інтерфейс, адаптований для керування дотиком.
  • Спілкуйтеся правильно: Програма Lync уніфікує голосові та відеовиклики, наради Lync, відомості про присутність і обмін миттєвими повідомленнями в єдиному, легкому в користуванні клієнті, спрощуючи вибір різних форм спілкування та перехід між ними.
  • Отримайте переваги відеозв’язку у форматі стандарту HD: Програма Lync використовує відкриті стандарти, зокрема H.264 SVC, щоб забезпечувати високоякісний відеозв’язок на широкому колі пристроїв.
  • Збільште ефективність віртуальних нарад:Спілкуйтеся з п’ятьма учасниками наради одночасно за допомогою нової функції підтримки багатосторонньої відеоконференції у форматі HD. Ви можете вибрати, кого бачити, або дозволити програмі Lync зробити вибір за вас.
  • З легкістю приєднуйтеся до нарад:Приєднання до наради Lync потребує лише одного дотику або натискання на смартфоні, планшеті або ПК.
  • Винесіть наради Lync за межі вашої організації за допомогою доступу з браузера: Програма Lync Web App дає змогу користувачам ПК та комп’ютерів Mac приєднуватися до наради Lync із браузера та надає можливість скористатися всіма можливостями спілкування під час наради, зокрема обміном миттєвими повідомленнями, голосовим зв’язком, багатостороннім відеозв’язком, співпрацею над даними та спільним доступом.
  • Пишіть нотатки в програмі OneNote: Обмін нотатками OneNote дає змогу користувачам створювати та надавати спільний доступ до цифрових нотаток під час нарад Lync.
  • Швидко та інтуїтивно знайдіть найкращий спосіб спілкування: Quick Lync – це меню, яке з’являється над контактом в списку контактів Lync і показує доступні режими спілкування.
Заказать расчет стоимости Заказать пробную версию Запросить дополнительную информацию

33

Scroll Up